احتمال حذف درگاه ۳٫۵ میلیمتری هدفون از آیفون ۷ قوت گرفت

در جریان نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۶ در شهر تایپه

، یکی از شرکت‌هایی که در ساخت لوازم جانبی شهرت دارد، از یک کابل تبدیل رونمایی کرده که شایعات مطرح شده در مورد آیفون ۷ را قوت می‌بخشد.

gsmarena_001

این کابل یک تبدیل درگاه ۳.۵ میلیمتری صدا به درگاه لایتنینگ است که روی آن آمپلی‌فایر و دکمه‌های کنترل صدا نیز تعبیه شده است.

همانطور که در شایعات مربوط به آیفون ۷ شنیده‌ایم، اپل قصد دارد در پرچمدار امسال خود، درگاه ۳.۵ میلیمتری هدفون را حذف و از درگاه لایتنینگ موجود برای این منظور استفاده کند. حال با معرفی این محصول در نمایشگاه کامپیوتکس می‌توانیم تقریبا اطمینان داشته باشیم که اپل روی تصمیم خود در مورد حذف درگاه ۳.۵ میلیمتری مصمم است. تصمیمی که شاید واکنش‌های منفی بسیاری را به‌همراه داشته باشد اما اپل عقیده دارد که زمان آن رسیده تا درگاه ۳.۵ میلیمتری هدفون برای همیشه از گوشی‌های هوشمند حذف شود. حذف این درگاه کمک خواهد کرد تا گوشی‌های هوشمند در آینده ظریف‌تر و باریک‌تر از امروز باشند.

این تبدیل ساخت شرکت چینی Tama است که در زمینه تولید لوازم جانبی آیفون و دیگر گوشی‌های هوشمند فعالیت دارد. معمولا شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی پیش از معرفی و ورود محصولات جدید به بازار از تغییرات صورت گرفته در آنها مطلع می‌شوند تا بتوانند در زمان مناسب لوازم جانبی متناسب با آن محصول را روانه بازار کنند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!