عرضه آیفون تمام‌ شیشه‌ای در سال ۲۰۱۷

به تازگی گزارشی از یک موسسه تحقیقاتی منتشر شده

که ادعا می‌کند اپل در نظر دارد در سال ۲۰۱۷ گوشی هوشمند خود را با بدنه تمام‌شیشه‌ای تولید کند که متفاوت با هر گوشی‌ دیگری خواهد بود که از بدنه شیشه‌ای ساخته شده است.

IMG23433472

مینگ چی کو، تحلیلگر مشهوری که شهرت خود را از پیش‌بینی‌های درست در مورد محصولات اپل به دست آورده، در گزارشی ادعا کرده است که طراحی آیفون‌های اپل در سال ۲۰۱۷ کاملا متحول خواهد شد و این شرکت بدنه تمام‌شیشه‌ای را جایگزین بدنه آلومینیومی گوشی‌های خود می‌کند. این فرد همچنین گفته است که پنل‌های نمایشگر IPS از آیفون‌ کنار می‌رود و به جای آن از پنل‌های AMOLED استفاده خواهد شد.

ساخت گوشی تمام‌شیشه‌ای به اپل کمک می‌کند تا آیفون‌ خود را از رقبای اندرویدی، که اکنون به شدت به دنبال استفاده از طراحی و بدنه فلزی هستند، جدا کند؛ هرچند پیدا کردن راه حلی برای مشکل مقاومت پایین شیشه در برابر ضربات و همچنین عرق کردن، لیز خوردن و به جا ماندن اثر انگشتان دست ممکن است برای این کمپانی چالش بزرگی باشد.

اپل معمولا هر دو سال یک بار طراحی آیفون‌های خود را عوض می‎کند و امسال نوبت آیفون ۷ است تا با طراحی جدیدی وارد بازار شود، اما اگر این گزارش درست باشد، ممکن است آیفون ۷ را با تغییرات کمی نسبت به گذشته ببینیم (مثل ضدآب شدن و حذف شدن خطوط آنتن از روی بدنه) و برای اولین بار در مدل S آیفون شاهد تغییری بزرگ در طراحی ظاهری باشیم.

با توجه به اینکه سال‌هاست گوشی‌های اندرویدی بدنه‌ای از جنس شیشه دارند و خود اپل نیز در مدل‌های قبلی از شیشه در ساخت بدنه آیفون استفاده کرده است، تولید آیفون تمام‌شیشه‌ای را در ذهن خود چطور تصور می‌کنید؟

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!