بهترین مرکز کاشت موی تهران کجاست ؟ کلینیک پوست و مو ساعی

همچنین شما می‌توانید در سایت نمونه کار کلینیک ماه زر را مشاهده کنید. کلینیک ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب، با حضور پرسنل و متخصصین حرفه‌ای، در این زمینه به بهترین نحو ممکن عمل می‌کنند و درخواست‌های متقاضیان کاشت موی خود را به‌صورت بسیار دقیقی اجرا می‌نمایند.

به‌جز احتمال افزایش ریزش مو، عمل کاشت مو اگر توسط افراد ناشی انجام شود، می‌تواند موجب ایجاد عفونت در پوست سر و خون‌ریزی شود که خطرات زیادی را به دنبال دارد. در حوزه کاشت مو توانایی استفاده از روش های مختلف کاشت مو بسته به نیاز و وضعیت هر مراجعه کننده و به تشخیص پزشک، یکی از نشانه های اعتبار و تخصص مرکز درمانی است. آسیب های وارده به گرافت ها و فولیکولهای مو در روش FIT  در کاشت مو، روشهای به روزتری همچون روش SUT توسط متخصصین ایجاد شد.

دکتر ماندانا خسروآرا

هزینه هر کاشت به عواملی همچون روش کاشت ، میزان تخصص و مهارت جراح ، شهر محل کلینیک ، تعداد گرافت های کاشت شده ، سن مراجعه کننده ، نوع بانک مو برای کاشت و جنسیت متقاضی بستگی دارد . در نوع ریزش موی سر جای نگرانی نیست زیرا فولیکول ها پس از پایان دوره استراحت خود دوباره شروع به کار می کنند و یک تار موی دکتر مینا شریفی مراقبت های بعد از کاشت مو جدید در آن ها رشد می کند ، این چرخه رشد و ریزش مو حدود 20 بار تکرار می شود که حدود 60 تا 100 می باشد . اما در برخی از موارد ریزش مو از چرخه طبیعی خود خارج می شود و دیگر رشد چندانی ندارند و باعث از دست رفتن موی سر می شود و باید برای درمان این نوع از ریزش ها سریعا اقدام کرد که باعث طاسی موی سر نشود.

بعد از گذشت یک ماه (یا بسته به نظر پزشک 6 هفته) از کاشت می‌توانید به سراغ فعالیت‌های سنگین‌تر که باعث تعریق هم می‌شوند بروید.

جشنواره تابستانه سراسر تخفیف درمانگاه …

همین امر سبب می‌شود تا بسیاری از افراد پس از شروع ریزش مو دچار نگرانی شده و به فکر انجام فرآیندهای درمانی مختلف برای کاهش ریزش مو و یا بازگرداندن موهای ریخته شده بیفتند.

کاشت مو تهران

اکنون که  به انواع روش‌های کاشت مو و هزینه های آن آشنا شدید، می‌توانید متوجه شوید کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران؟ زیبایی مجدد موهای خود را به مرکز کاشت موی آریان در شیراز بسپارید تا بهترین نتیجه ممکن را ببینید. پیوند موی میکروگرافت یک تکنیک زیبایی مو برای پر کردن پوست سر با موی طبیعی در مناطقی است که آلوپسی یا ریزش موی شدید وجود دارد. جالب است بدانید که این مرکز بنیانگذار کاشت موی طبیعی به روش فولیکولار یونیت یا همان FIT در ایران است.

این مجموعه مراقبت های زیبایی با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و مجهز و همچنین در اختیار داشتن فضای مناسب و نیروی انسانی متخصص و متبحر همه روز میزبان زیباجویان است. بنابراین جهت یافتن بهترین متخصص کاشت مو در تهران به این کلینیک بیایید و ضمن ویزیت توسط برترین پزشکان زیبایی، داشتن موهای پر پشت، خوش فرم و جذاب را به سبکی نوین تجربه کنید.

  • همین دلیل هرساله افراد زیادی را از کشور‌های مختلف دنیا به ترکیه می‌کشاند.
  • به‌مدت دو هفته محل برداشت مو در پشت‌سر را به‌طور مرتب در طول روز و شب گرم و مرطوب نگه داريد.
  • دکتر سعیدرضا یوسف جراح و متخصص پوست و مو به عنوان یکی از متخصصین مجرب در امر کاشت مو در افراد دارای کاشت ناراضی، افراد دچار سوختگی، دارای بانک موی ضعیف شناخته می شود.
  • بنابراین ممکن است بسیاری از زیباجویان این سوال در ذهن‌شان نقش ببندد که کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران؟ شاید بهتر باشد قبل از پاسخ به این سوال با انواع روش‌های کاشت مو آشنا شویم و بعد برگردیم به پاسخ این سوال.
  • این مرکز با بهره‌گیری از تیمی متخصص و با تجربه، به مشتریان خود مشاوره‌های مناسب و با دقت ارائه می‌دهد تا بهترین نتیجه ممکن برای آنها به دست آید.
  • در این روش که تهاجمی محسوب می‌شود یک ناحیه 1الی 2 سانتی‌متری از بانک مو بخشی که تراکم مناسبی دارد را برمی‌دارند و فولیکول‌های آن را در ناحیه مورد نیاز سر پیوند می‌زنند.

بر همین اساس با یافتن بهترین کلینیک کاشت مو و بهره مندی از خدمات ویژه آنها، مشکل به وجود آمده را رفع نموده، تا حجم و اندازه موهایشان افزایش پیدا کند.

وجود احترام و توجه به مراجعین کلینیک و اجرای درخواست‌های آن‌ها، جزو ویژگی‌هایی است که تمام کلینیک‌های معتبر باید رعایت کنند. البته، احترام فقط به معنی احترام لفظی نیست و ارائه کیفیت بالا در خدمات، اهمیت بسیار بالاتری دارد. تمام مراکز معتبر، باید تمامی درخواست‌های مراجعین را شنیده و درصورتی‌که این انتظارات با واقعیت تطابق داشته باشند آن‌ها را اجرا نمایند.

این یکی از موثرترین روش‌های کاشت مو در شیراز، در ایران و حتی در تمام دنیا به شمار می‌رود. همچنین از آنجا که فولیکول‌ها زیر میکروسکوپ آزمایشگاهی استخراج می‌شوند،‌ مقدار بسیار زیادی از آن‌ها سالم باقی می‌مانند. در نهایت موهایی که با این روش کاشته می‌شوند بالاترین میزان ماندگاری را دارند. روش کاشت موی SUT درواقع یک روش کامل پیشرفته است که سرعت آن چندین برابر دیگر روش‌هاست.

دکتر موسوی دارای تاییدیه انجمن جامعه جراحان ایران و انجمن طب سوزنی ایران هستند. هر دو روش جزو بهترین روشهای کاشت موی طبیعی محسوب می شوند و هر کدام معایب و محاسن خاص خودشان را دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می نمایم . جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان و مستقیم با دکتر حمیدرضا خراسانی ( عضو انجمن پیوند موی ایران)  در کلینیک بین المللی هلیا می توانید به آدرس مذکور مراجعه نمایید.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما