خرید پمپ آب با ضمانت پس از فروش تلمبه موتور غرب

پمپ آب با موارد استفاده کشاورزی، صنعتی و تجاری بسیار قوی تر از پمپ خانگی است.

در یک تقسیم بندی دیگر میتوان پمپ های خانگی را از نظر توان و قدرت آنها و تعداد پروانه تقسیم بندی کرد.

قاعده عملکرد پمپ گریز از مرکز را می‌توان با ملاحظه تأثیر تکان دادن یک سطل آب بر روی یک مسیر دایره‌ای شکل توسط یک طناب، نشان داد. اگر یک سوراخ در کف سطل تعبیه شود، آب از طریق این سوراخ جریان می‌یابد. از این گذشته اگر یک لوله ورودی در بالای سطل تعبیه شود، جریان آب به بیرون سوراخ منجر به تولید یک خلاء موضعی در داخل سطل خواهد شد.

لذا در صورتیکه پمپی خریداری کرده اید که صدای زیادی دارد باید با استفاده از راه های ذکر شده سعی در کنترل صدای آن بکنید. برای استفاده از کلید اتوماتیک دیجیتالی پمپ آب خانگی بهتر است که از یک منبع تحت فشار دیافراگمی نیز استفاده شود که البته این مورد معمولا رعایت نمی شود و باعث استهلاک بیش از حد پمپ آب خانگی می گردد.

توصیه می کنیم برای دریافت مشاوره درمورد بهترین قیمت پمپ اب کشاورزی و نوع مناسب آن برای کاربری مدنظرتان حتما از کارشناسان فروش مجموعه آبیاران مشاوره بگیرید. نبود پمپ آب ساختمانی باعث شده در آپارتمان‌های زیادی شاهد افت شدید فشار آب باشیم. به‌گونه‌ای که رد طبقات اول، هیچ یک از واحدها مشکلی با فشار آب ندارند ولی نصب پمپ آب برای طبقات بالا الزامی است. به همین دلیل ممکن است ساکنین این دوطبقه برای نصب پمپ و تامین فشار آب اختلافاتی داشته باشند که بهترین راه‌حل، نصب پمپ‌های آب کوچک یا مینی است.

به همین دلیل هنگام انتخاب و خرید به نکات و موارد گفته شده در بالا حتما توجه کنید و آنها را بررسی کنید و صرفا به پایین یا بالا بودن قیمت توجه نکنید و فقط براساس قیمت، محصولی خریداری نکنید. در زیر ما به رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای پمپ آب پیش بیاید، اشاره کرده ایم و علت نقص و راهکار تعمیر و رفع آن را نیز گفته ایم.

در کنار انتخاب پمپ مناسب، کیفیت تجهیزات جانبی و تنظیم درست آن ها برای عملکرد مطمئن مجموعه لازم خواهد بود. پمپ آب بشقابی، سانتریفیوژ، جتی، پمپ آب همراه با مخزن تحت فشار، پمپ آب کارواش، بوستر پمپ آب خانگی، پمپ دارای کلید اتوماتیک، پمپ آب طبقاتی و پمپ آبگرمکنی از انواع پمپ آب خانگی می باشند. صدای زیاد پمپ آب در هر ساعتی از شبانه روز موجب آزار و اذیت ساکنین ساختمان ها می شود. بهتر است از پمپ های با میزان صدای کم که در فروشگاه های معتبر موجود هستند خریداری نمایید تا صدای آنها به طبقات دیگر نرسد.

پمپ آب

پمپ‌های مختلفی در بازار موجود است که هر کدام قیمت و کیفیت متفاوتی دارند. برای انتخاب پمپ، به قیمت آن توجه نکنید و پمپی را بخرید که کیفیت و کارایی مناسبی برایتان داشته باشد. دبی میزان حجم آبی است که پمپ آب توانایی جابه جایی آن را دارد و واحد اندازه گیری آن متر مکعب بر ثانیه است.

میزان مصرف انرژی در این مدل بالا است و در صورت استفاده زیاد از آن، برای کاهش مصرف، باید به فکر مدل دیگری باشید. به طور مثال پمپی در سایز حیلی کوچ میکروسکوپی در زمینه پزشکی کاربرد دارد.

بنابراین برای حل اینگونه از مسائل از راهکارهای بسیاری استفاده می‌شود. یک وسیله مکانیکی است که از آن برای جابجایی و انتقال انواع مایعات از جمله آب آشامیدنی و مصرفی، استفاده می‌شود. از طریق این ابزار می‌توان مایعات مورد نظر را با افزایش هد، به ارتفاع بالاتر منتقل نمود؛ و یا به ارتفاع پایین‌تر از قبیل حوضچه و یا مخزن انتقال داد.

قیمت انواع پمپ آب در سال 1402 بسیار نوسان داشته است و همچنان نیز همین وضعیت ادامه دارد. به همین دلیل برای اطلاع از قیمت پمپ آب دقیق انواع پمپ های معرفی شده، با مشاورین فروش ما در تهران تماس بگیرید.

تعداد طبقات ساختمان، تعداد واحد ها در هر طبقه، متراژ واحدها، تعداد شیرهای آب ساختمان و همچنین میزان مصرف آب از جمله عوامل موثر در انتخاب پمپ آب خانگی می باشند. پمپ آب خانگی یا پمپ آب کولری همان‌طور از نامش پیداست نوعی پمپ است که در خانه‌ها و برای مصرف روزانه آب استفاده می‌شود. از پمپ‌ آب خانگی به منظور افزایش فشار آب منازل مسکونی یا انتقال آب از چاه آب به درون ساختمان استفاده می‌شود.پمپ خانگی بر اساس نوع قدرت دارای انواع نیم اسب بخار، یک اسب بخار، یک‌ونیم اسب بخار و دو اسب بخار است. شناخت انواع مختلف پمپ آب خانگی در انتخاب پمپ آب مد نظرتان بسیار مهم است.قدرت پمپ خانگی را می‌بایست بسته به نوع ساختمان و مساحت آن انتخاب کرد.

به این ترتیب زمانی که یک شیر آب باز می شود تا زمانی که بخشی از آب منبع تحت فشار دیافراگمی استفاده نشده، پمپ روشن نشده و شروع به پمپاژ آب نخواهد کرد. هرچه میزان دور الکتروموتور بیشتر باشد میزان فشار و صدای تولیدی در هنگام کار بیشتر خواهد بود. این نوع برای مصارف ساختمان های چهار طبقه با تعداد 8واحد که هر واحد دارای حداکثر 75متر می باشند قابل نصب و استفاده می باشد.

پمپ های آب بشقابی با توجه به سطح صدای پایین انتخاب مناسبی برای این ساختمان ها می باشند.

پمپ آب دو پروانه مدل CB160:

شرکت پنتاکس پمپ‌های آب خانگی خود را در مدل‌های MD، CAB، CM، AP، CB، CAM، PM و INOX تولید می‌کنند که البته برخی از محصولات این شرکت، در ایران نیز مونتاژ می‌شوند. این شرکت، پمپ‌های با توان 0.5 اسب تا 2 اسب بخار را تولید می‌کند که در حداکثر توان می‌توانند برای ساختمان‌های 5 طبقه و با تعداد واحد 14 تا 20 واحد مناسب باشند. واحد فشار در این پمپ‌ها به صورت بار یا پوند در هر متر مربع می‌باشد.

این احتمال وجود دارد که هر دستگاه دچار خرابی شود و پمپ آب خانگی نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ به‌خصوص که در پمپ آب، فلز و سیال در کنار هم قرار دارند.

پروانه به قطعاتی دوار گفته می‌شود که بر روی خود تیغه‌هایی دارند که انرژی الکتریکی را به انرژی حرکتی تبدیل می‌کند. پمپ شعاعی از پمپ محوری بیشتر کاربرد دارد و در ساختمان ها و منازل استفاده می شود.

پمپ آب خانگی ابارا لوکال 2 اسب تکفاز دو پروانه مدل CDA 2.00 M (L)

خرید انواع پمپ خانگی با قیمت مناسب که در گروه پمپ¬های گریز از مرکز قرار می¬گیرند، که به همراه یک شفت عمودی شده¬اند. خرید انواع پمپ خانگی ارزان از نوع پمپ های مستغرق هستند، که باید کاملا در سیالی که می¬خواهد پمپاژ شود غرق گردند.

پمپ آب

یک پمپ مقاوم در برابر مواد شیمیایی از مواد مقاوم در برابر خوردگی مانند پلاستیک یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است. اگر یک پمپ مقاوم در برابر مواد شیمیایی مورد نیاز باشد، توصیه می شود تعیین کنید که مواد بدنه و موتوری پمپ نسبت به این مواد ایمن هباشند. این پمپ ها معمولا برای مواد شیمیایی کشاورزی و صنعتی استفاده می شود. اگر بخواهید در خانه از پمپ برای حفاظت آتش استفاده کنید، ضروری است که بتوانید پمپ خود را بدون نیاز برق بکار بیاندازید.

در مسیر بازگشت این سیال مکیده شده و از دریچه دیگری به بیرون حرکت می‌کند. پمپ‌سازی نوید سهند هدف خود را رسیدن به آخرین استانداردها در صنعت پمپ‌سازی قرار داده است و برای رسیدن به این هدف از امکانات مطالعاتی و دانشگاهی و همچنین طرح‌های ابتکاری و ترفندهای تولیدی جدید استفاده می‌کند. این امر باعث شده است که شرکت نوید سهند جز شرکت‌هایی با آخرین تکنولوژی به عنوان برجسته‌ترین شرکت تولید کننده پمپ‌های خاص در بازار باشد. نوید سهند محصولات خود را با استانداردهای جهانی تولید و روانه بازار کشور ایران و کشورهای همسایه می‌کند که از جمله استانداردهای آن می‌توان به ISO و API 610 اشاره  کرد.

پمپ سری دو پروانه SCM-2 عرضه می شود در سه قدرت 1 اسب ، یک و نیم و 2 اسب و می تواند 4.8 الی 6.3 مترمکعب بر ساعت آبدهی و از 39 تا 55 متر فشار را به متقاضیان ارائه دهد. طراحی این پمپ به نحوی است که می تواند مایعات و آب را تا ارتفاععات بالا پمپاژ کند . این پمپ برای ساختمان هایی که دارای طبقات زیاد ، اما واحد های کم است بسیار مناسب است .

این پمپ با وجود این که در دسته موتور آب های خانگی قرار گرفته است، اما بیشتر برای مزارع کشاورزی استفاده می شود. مزارع معمولا از طریق آب چاه، آبیاری می شوند و این پمپ بیشترین کاربرد را برای رفع این نیاز دارد. پروانه های برنزی و تولید در دو مدل تک فاز و سه فاز از ویژگی های اصلی این پمپ ها می باشد.

از پمپ های جابجایی مثبت برای جابجایی لجن، روغن، خمیر و به طور کلی سیالاتی که دارای ویسکوزیته بالا هستند، استفاده می‌ کنند. انرژی مورد نیاز نوع رفت و برگشتی به وسیله یک پیستون تولید می شود.

معمولاً قطعات داخلی به دلیل زنگ زدگی یا فرسودگی دچار آسیب می‌شوند که این آسیب‌ها همراه با سروصدا خواهد بود.

پمپ خانگی کم صدا یا پمپ خانگی بی صدا

هد نمایش دهنده میزان ارتفاعی است که پمپ آب توانایی پمپاژ سیال را دارد و بر حسب متر (M) اندازه گیری می شود. این سیال فشار خواهد داشت که مقدار این فشار را هم می‌توان به وسیله گام پروانه و سرعت دورانی حساب کرد.

  • در این مورد شاید نیاز به هواگیری پیدا کنید که توصیه میکنیم مقاله نحوه هواگیری پمپ آب را مطالعه کنید.
  • مکش پمپ‌های جتی و محیطی نسبت به بشقابی بیشتر است، بنابراین برای حالاتی که فشار در ورودی پمپ کم است استفاده از پمپ خانگی جتی توصیه می‌شود.
  • پرشر سوئیچ‌هایی که به‌صورت یکپارچه طراحی شده‌اند، ست کنترل نامیده می‌شوند و درجه فشار، شیر یک‌طرفه به‌صورت داخلی و ورودی و خروجی آب دارند.
  • سپس سوئیچ دستگاه را دوباره راه اندازی می کند و این روند ادامه می یابد.

این قطعه یکی از مهم ترین اجزاء پمپ های آب خانگی به حساب می آید که اندازه، فرم و سرعت آن تعیین کننده ظرفیت پمپ است. این قطعه از جنس های متفاوتی همچون برنج، فولاد، چدن و فایبرگلس تولید می شود و با دریافت انرژی مکانیکی از الکتروموتور، به چرخش در می آید و موجب به گردش در آمدن سیال می شود. در نهایت اگر فکر می‌کنید نیاز به خرید پمپ آب یا شرکت پالایه سازان با چندین سال سابقه کار در حوزه تولید و عرضه مشغول به خدمات‌رسانی است.

زیرا در بیشتر موارد آب در منازل از طریق منبع یا لوله‌های سطحی به پمپ می‌رسد.

همچنین جهت دسترسی به جامع ترین راهنمای خرید پمپ آب، مشاهده کلیپ زیر را از دست ندهید.

به این صورت که فرض کنید یک برج سی طبقه برای آبرسانی به طبقات بالا می‌تواند در هر ده طبقه یک منبع برای ذخیره آب و یک پمپ بشقابی برای پمپاژ به ده طبقه بالای سر خود داشته باشد. در این شرایط نیاز به یک پمپ آب جتی برای مکش آب به داخل منابع هر طبقه وجود دارد که آب را از طبقه همکف به طبقات بالا برساند. از آن جایی که ست کنترل نیاز به تهیه هیچ گونه لوازم جانبی ندارد، فشار سنج به صورت مستقیم برروی آن ها نصب شده است.

متاسفانه با وجود تحریم ها و افزایش قیمت یورو واردات کالاهای خارجی به کشور کاهش پیدا کرده است. به همین دلیل ممکن است پیدا کردن یک پمپ آب خانگی آلمانی در بازار کمی مشکل باشد یا فقط بتوان نمونه های غیر اصل را پیدا کرد.

همیشه پیش از شروع به بررسی پمپ ، برق دستگاه را برای ایمنی بیشتر خاموش کنید. دفترچه راهنمای پمپی که خریداری کرده‌اید را قبل زا تمیز کردن و یا تعمیر پمپ آب صنعتی به خوبی مطالعه کنید. حتما به این نکته توجه داشته باشید که قبل از راه اندازی و استفاده از پمپ باید زباله‌های قابل دید را از آن جدا کنید.

چنانچه کنتور بصورت مجزا باشد پمپ مخصوص به هر واحد باید به صورت جداگانه محاسبه و انتخاب شود که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد. اما در صورتیکه کنتور بصورت مشترک باشد می توان از یک پمپ به همراه مخزن ذخیره و لوازم جانبی استفاده کرد. ظرفیت مخزن ذخیره متناسب با میزان مصرف انتخاب می شود، اما بصورت تقریبی می توان برای هر واحد بین 200 تا 300 لیتر در نظر داشت. قیمت پمپ برای ساختمان 5 یا 6 طبقه تک واحدی به همراه مشخصات فنی و لوازم جانبی در جدول زیر نشان داده شده است.

بوستر پمپ برای ساختمان های دارای طبقات زیاد مانند برج ها و ساختمان های بزرگ مناسب است. از مزایای این نوع پمپ می توان به ایجاد فشار برای ارتفاعات بالا، هزینه نگهداری کم و مصرف انرژی بهینه اشاره کرد. اگر به دنبال خرید پمپ آب نوید موتور با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از بهترین و معتبر ترین فروشگاه هستید همین حالا اقدام کنید همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید. یکی از نکات لازم این است که در این زمینه به چند پارامتر توجه کنید و پس از آن به خرید نوع مناسب این دستگاه اقدام کنید.

برای مشاهده و خرید هر کدام از محصولات پمپ آب کوچک برای کاردستی، پمپ بزنین ماشین، پمپ برف پاک کن ماشین می توانید موارد زیر را مشاهده نمایید. بهترین پمپ اب خانگی متناسب با نوع آن و همینطور کارکرد ان متغیر می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید. در بخش زیر چند نمونه از عکس پمپ آب خانگی را میتوانید مشاهده کنید.

اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که نحوه ی نصب پمپ آب خانگی نیز در افزایش یا کاهش صدای آن بسیار تاثیر گذار است. یکی از کارهایی که مخزن انبساط یا منبع تحت فشار در پمپ‌های آب خانگی انجام می‌دهند در واقع همین اطلاع‌رسانی به پمپ است که باید خاموش یا روشن شود که از طریق فشار داخل منبع و پرشر سوییچ این هماهنگی اتفاق می‌افتد. با توجه به این که برندهای زیادی خارجی و ایرانی در بازار موجود است و کیفیت آن ها با یکدیگر فرق می کند. انتخاب یک پمپ آب خانگی که مناسب ساختمان و هزینه ای که قرار است کنید باشد کاری دشوار است.

با خرید پمپ آب کولر با کیفیت میتوانید طول عمر پمپ کولر و همچنین طول عمر کولر را افزایش دهید. در ادامه به بررسی انواع پمپ آب از لحاظ مصرف در صنعت به همراه کاربرد آنها و معرفی پمپ آب مناسب می پردازیم.

  • اطلاعات ذکر شده درباره نوع پمپ، سبب می شود تا اطلاعات عمومی افراد درباره این دستگاه ها افزایش یابد.
  • همچنین از پمپ آب خانگی جهت در آبیاری باغ های شهری با سیستم آبپاشی اتوماتیک، استفاده می‌شود.
  • کیفیت قبل از قیمت حرف اول را می زند و نباید به خاطر هزینه خرید یک محصول از باکیفیت بودن آن کالا چشم پوشی کرد.
  • در ادامه توضیحات کامل تری در خصوص عملکرد این دو نوع پمپ آب ارائه شده است.
  • اما در ارتباط با نمایندگی های رسمی برندهای مطرح ایرانی، می توانید در زمانی کوتاه و با استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان، انتخاب خود را انجام دهید.

در ساختمان ها، به دلیل وجود شبکه برق شهری، تامین برق پمپ آب به راحتی با استفاده از پریزها صورت می گیرد.

معمولا در ساختمان های مسکونی که در آنها پمپ آب نصب شده است، صدای آن برای واحدهای نزدیک به محل نصب پمپ آب آزار دهنده است و همگی به دنبال استفاده از پمپ آب بی صدا هستند.

در ادامه حدود هزینه های لازم برای این چنین فعالیت هایی را در اختیار شما قرار داده ایم. شاید عنوان شود که پمپ آب خانگی فشار آب برای طبقه‌های فوقانی ساختمان را تأمین می‌کند؛ اما باید گفت که همه پمپ‌ها موجب افزایش فشار آب می‌شوند، پس باید به دنبال دلیل‌های دیگر باشید. توجه کنید که هرچه هد پمپ بیشتر شود در نتیجه میزان آبدهی کمتر می‌شود. اگر قصد خرید پمپ آب خانگی را دارید، بهتر است قبل از اقدام حتماً از تنوع و همچنین قابلیت‌های هرکدام مطلع شوید، تا در نهایت با اطلاعات کامل و مطمئن وارد مرحله خرید قطعی شوید.

قیمت این پمپ ها متغیر بوده و بسته به ایرانی، چینی یا ایتالیایی بودن متغیر است. برای تامین برق پمپ آب در ویلاها، باغ ها و زمین های کشاورزی، می توان از یک موتور برق استفاده کرد.

اگر می خواهید از قیمت پمپ آب کوچک اطلاع پیدا کنید و قصد هزینه زیادی برای خرید پمپ آب ندارید، باید به شما پمپ محیطی را از پمپ های بی صدا و ارزان پیشنهاد کنیم. اما نیاز آن به اتوماتیک پمپ آب و لوله کشی از جمله معایب این پمپ است.

پمپ آب خانگی بی صدا در اصل پمپ های کم صدایی هستن که برای ساکنین محل نصب، مزاحمت چندانی در حین کار ایجاد نمی کنند. یکی از مواردی که می تواند روی صدای پمپ تاثیر گذار باشد توان موتور است. به عبارت دیگر پمپ های با قدرت و مکش بالا دارای صدای بیشتری هستند. شایان ذکر است راهکارهایی مانند انتخاب ظرفیت پمپ کمتر، محل نصب مناسب، توجه به خشک کار نکردن پمپ و غیره وجود دارند که موجب می شود پمپ ها صدای کمتری در حین کار داشته باشند.

پمپ نیم اسب و پمپ یک اسب فقط از نظر توان و فشار با یکدگیر متفاوت هستند.

و در ارتفاع‌های پایین، آبدهی به میزان حداکثر نزدیک است و در ارتفاع‌های بالا به میزان حداقل. اگر به دنبال خرید پمپ آب لوارا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از بهترین  و معتبر ترین فروشگاه هستید همین حالا اقدام کنید همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید. اگر به دنبال خرید پمپ آب گراندفوس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از بهترین  و معتبر ترین فروشگاه هستید همین حالا اقدام کنید همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید. اگر به دنبال  خرید پمپ آب داب با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از بهترین  و معتبر ترین فروشگاه هستید همین حالا اقدام کنید همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید.

پمپ‌های آب خانگی معمولا در توان 0.5 تا 2.5 اسب بخار تولید می‌شوند و اصلی‌ترین کاربرد آن‌ها، تامین آب لازم ساختمان‌ها از طریق افزایش فشار آب در لوله‌های ساختمانی است. پمپ ها یکی از دستگاه های مکانیکی پرکاربرد در بازار هستند که انرژی مورد نیاز آنها عموما از طریق جریان الکتریسیته تامین می شود. شرکت فرات به عنوان نماینده رسمی و انحصاری انواع پمپ آب ساختمانی، این محصولات را با اصالت کالا به مشتریان خود عرضه می کند. بنابراین جهت خرید پمپ خانگی از برندهای معتبر اروپایی می توانید با خیالی آسوده از طریق این شرکت اقدام نمایید.

مطالب پیش رو، راهنمای ساده ای است که به شما در شناخت انواع پمپ و موارد استفاده آنها کمک میکند. در ادامه جدول راهنمای انتخاب لوله ورودی و خروجی پمپ آب، بر اساس قطر و اندازه لوله قابل مشاهده است. توجه داشته باشید معیارهای ذکر شده در رابطه با انتخاب لوله پمپ، بر اساس اصول کلی تعریف شده اند.

آهنگ جدید

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما
این وب‌سایت تنها از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده می‌کند و ما هیچ گونه توصیه‌ای برای استفاده از آن نداریم.